Zaposlitev

V podjetju DOMO, d.o.o. se že 29 let ukvarjamo z upravljanjem večstanovanjskih stavb.

S svojim načinom dela dokazujemo, da smo zaupanja vreden upravnik, našim zaposlenim pa nudimo delovno okolje, ki omogoča nadaljnje izobraževanje in varnost. Trenutno nas je osem zaposlenih.

Ker nam vse več lastnikov v upravljanje zaupa svoje stavbe, k sodelovanju vabimo nove sodelavke in sodelavce:

Zaposlitev kot upravnik,DOMO,

Upravnik večstanovanjskih stavb m/ž

Opis delovnega mesta

  • organizacija in nadzor izvajalcev del v stavbah,
  • sestanki z lastniki in priprava predlogov za odločanje lastnikov,
  • organizacija vzdrževanja večstanovanjskih stavb,
  • priprava podatkov za razdelitev in obračun stroškov,
  • priprava poročil lastnikom.

Pričakujemo

Od kandidata pričakujemo:
  • V., VI. ali VII. stopnjo izobrazbe tehnične smeri,
  • zaželene so delovne izkušnje pri gradnji, vzdrževanju ali upravljanju stavb,
  • poznavanje MS računalniških programov,
  • sposobnost naučiti se dela s posebnim programom za upravljanje,
  • vozniško dovoljenje B kategorije za osebni avtomobil,
  • sposobnost za disciplinirano samostojno in skupinsko delo,
  • prijazen in vljuden način dela z ljudmi ter visok prag potrpežljivosti pri tem.

Ponujamo

Delovno mesto ponuja:
  • urejeno delovno okolje in pogoje dela,
  • dinamično in kreativno delo,
  • stimulativno nagrajevanje in napredovanje skladno z delovnimi uspehi,
  • stalno učenje in izpopolnjevanje pri delu,
  • vse potrebno orodje in pripomočke za delo.
Kraj dela je v Ljubljani, redno delovno razmerje za nedoločen čas po izkazani delovni uspešnosti po poskusnem delu 6 mesecev. Poln, 8 urni delovnik, gibljiv delovni čas, glede na potrebe in naravo dela.

Prijava na delovno mesto

Če se želite pridružiti naši ekipi in izpolnjujete navedene pogoje, vas vabimo, da nam pošljete vašo prošnjo preko e-maila: pisarna@domo.si

DOMO, d.o.o.